Vlastnosti T-Mobile viaTV

Dnem 15.8.2010 spustila společnost T-Systems v rámci své kabelové televize viaTV služby tzv. Vylepšené televize. Jde o interaktivní funkce pro běžnou televizi dosud nevídané, umožněné pouze díky moderní IPTV platformě.

Vylepšená televize zahrnuje tyto nové funkce:

Možnost zastavení televizního vysílání.

Bomba, která tu ještě nebyla. Představte si, že Vám zvoní telefon a Vy sledujete zajímavý film. Co uděláte? U normální televize nelze udělat nic. U viaTV zmáčknete na ovladači tlačítko pauza a film se poslušně zastaví. Až skončíte telefonát, stisknete play a film se znovu rozběhne a to z toho místa, kde jste ho zastavili. Že to u televizního vysílání nejde? Ano, máte pravdu, ale viaTV není běžné televizní vysílání.

Spuštění pořadu od počátku

Přijdete domů, zapnete televizi a zjistíte, že běží film, který jste už dlouho chtěli vidět. Jenže teď už je v půlce nebo třeba u konce. Nevadí, součástí nových funkcí je i možnost si pustit právě probíhající film od počátku.

Převíjení televizního vysílání

Sledujete zajímavý pořad a stačí, abyste chvilku nedávali pozor a pointa je pryč. "Škoda…" říkáte si, "kdyby to tak bylo možné vrátit zpět…!" S Vylepšenou TV toto možné je. Pořad můžete zastavit, vrátit o kus zpět, několikrát si tuto zásadní pasáž přehrát a pak v klidu pokračovat v jeho sledování. Jen se omlouváme, že budoucnost (ještě) neumíme – vidět dopředu třeba jak dopadne fotbal nebo tah sportky tak nelze :-)

Nahrávání pořadu

Součástí viaTV je nově i možnost pořady nahrávat. Nic k set-top boxu nemusíte připojovat, nic se do něj dodatečně nemontuje, pouze jen mačkáte tlačítka na svém stávajícím set-top boxu. Kromě klasického nahrávání živého vysílání lze nahrávat i s časovačem za doby Vaší nepřítomnosti. Samozřejmostí je možnost se dívat na jiný kanál než nahráváte a či nahrávat třeba na pěti kanálech současně. A pozor - nahrávat lze i probíhající film a to od jeho počátku. Pozn. nahrané pořady jsou uchovávány jeden měsíc.

Samoobsluha - snadný přístup k dalším kanálům

Sebelepší televize nemá valnou cenu bez pořádného obsahu a to takového, aby si vybrali všichni. V rámci samoobsluhy začíná T-Mobile nabízet možnost doobjednání dalších televizních kanálů ve formě tematických programových balíčků.

Aktuálně nabízíme k rozšíření nabídky programů balíčky:

Rodina

Sport

Zahraničí

HBO základ

HBO komplet

Pro dospělé

Další balíčky budou následovat.

A proč se to celé jmenuje samoobsluha? Důvod je prostý – objednání balíčků děláte sami, v pohodlí svého domova, pouhým stiskem dálkového ovladače set-top boxu.

Bližší popis výše uvedených funkcí včetně jejich ovládání naleznete v manuálu k set-top boxu.

Drobečková navigace:

Home Televize Vlastnosti T-Mobile viaTV