Mám zájem - jak objednat?

V případě Vašeho zájmu o služby ViaHome volejte prosím na telefon 236 099 333 a my s vámi najdeme nejlepší kombinaci našich služeb.

Službu viaGIA lze také objednat prostřednictvím materiálů, jež jste obdrželi od developera Vašeho bytového objektu při předání bytu. Tyto materiály také můžete nalézt na těchto www stránkách.

Postup objednání je velmi jednoduchý.

Internet viaGIA kompletní ceník:

Tarif

viaGIA Light

viaGIA Comfort

viaGIA Ultra

Rychlost (max. download/upload) 

50 / 50 Mbps

100 / 100 Mbps

300 / 300 Mbps

Měsíčně

399,-

699,-

999,-

Tarifu viaGIA Ultra 300/300 Mbps lze zřizovat pouze ve vybraných lokalitách, více informací na 236 099 333 nebo zakaznicke.centrum@t-mobile.cz.

Rychlost tarifů internetu je maximální download (z Internetu) / upload (do Internetu).

Přečtěte si, prosím, podmínky, za kterých jsou služby poskytovány a pokud s nimi souhlasíte, stačí vyplnit smlouvu viaGIA a zaslat ji na naše Zákaznické centrum viaHome. Zmíněné dokumenty najdete na stránce Ke stažení.

Pokud Vámi není ve Smlouvě přímo specifikován konkrétní termín k němuž chcete službu zřídit, je datum zřízení služby nejbližší možný termín od data obdržení Vámi podepsané písemné Smlouvy. V tomto případě je služba zpravidla zřízena do čtrnácti dní, obvykle dříve.

Proces zřízení služby je možné zahájit teprve poté, kdy byl byt předán do užívání zákazníkovi. S tímto je třeba počítat zejména v případě uvádění konkrétného termínu aktivace služby. Vyplněnou Smlouvu lze ovšem podepsat a odeslat dříve.

Pro vyzkoušení služby viaGIA doporučujeme využít možnosti čtyřtýdenního bezplatného, nezávazného dema. Jak aktivovat demo?

V případě jakýchkoliv dotazů je Vám k dispozici naše  Zákaznické centrum viaHome.

Jazyky:

Drobečková navigace:

Home Internet Mám zájem - jak objednat?